דפני פתיחה

דפני פתיחה

 

הי, אני דפני, וברוכים הבאים לבלוג "מטבחונט" בביתו החדש.

בבלוג תוכלו למצוא את כל המאכלים הטעימים והאהובים ביותר העולים על השולחן הביתי שלי, כשהם מסודרים לפי קטגוריות נוחות במיוחד, לקרוא את הסיפורים הקטנים המתלווים אליהם, ולהכין גם אצלכם בבית בקלות ובהנאה.

לבשל ולאפות היו מאז ומתמיד המטלות האהובות עלי, כאשר המטבח האישי שלי, משמש עד היום כזירה קולינרית מרכזית  בחיי ובחיי משפחתי, וריחות של בישולים ביתיים האופפים את הבית, היו בעיניי המשך טבעי לריחות הנעימים שבקעו ממטבחה של אמי כשהייתי ילדה.

אמי אמנם הייתה עקרת בית, וזמנה היה בידה, אך אני פיתחתי אלפי שיטות יצירתיות, בכדי לשלב  את היותי אישה עובדת מבלי לוותר על מתן של הרגשה חמימה וביתית לבני משפחתי.

זו בדיוק הסיבה שהמוטו המרכזי שלי הוא שבמטבח לא צריך לפחד, והסוד הוא בהכנת מאכלים קלים ופשוטים ושנראים מיליון דולר, או כמו שאני אומרת – מתכונים עם טעם של פעם וטאץ' עכשווי.

אז איך הכל התחיל?

במהלך רוב חיי הבוגרים, הקדשתי את רוב זמני לגידול הילדים ולעזרה בכלכלת הבית בעבודה כמנהלת חשבונות. משבגרו ילדיי, מצאתי את עצמי עם קצת יותר זמן פנוי, והחלטתי לפתוח בלוג, שיהיה מקום קטן שבו אוכל לרכז את המתכונים שלי, את הסיפורים שמאחוריהם, ואת הטיפים שרכשתי במהלך אין ספור הבישולים והמאפים השונים שהכנתי במהלך השנים.

הבלוג "מטבחונט" שנולד בשנת 2010 מתוך אהבה גדולה שלי למטבח, ורצון לשתף את הסובבים אותי באהבה הזו, הפך לשמחתי לבלוג מוכר ואהוב על רבים, וכך בעצם נוצר לו הכינוי – "דפני מטבחונט", שמזוהה איתי, ובעצם שילב את כל האהבות הגדולות שלי יחד – בישול, כתיבה וצילום (שהתחיל גרוע והולך ומשתפר בכל יום, כך שלפי הצילומים תוכלו לראות מה הם המתכונים הוותיקים יותר…)

בשנים האחרונות, בעקבות הצלחת "מטבחונט" נבחרתי גם לכתוב, לערוך ולצלם את הבלוג של שופרסל "הרשימות של אמא". בו הוכחתי לעצמי שאפשר וגם רצוי לחלום, תחביב יכול להפוך גם לפרנסה, וההצלחה מגיעה כשעושים משהו מכל הלב והנשמה.

ברוכים הבאים לבלוג המחודש שלי בביתו החדש. מקווה שיהיה לנו המון כיף וטעים יחד,

דפני

יצירת קשר